Acer Aspire 5 A515-52-55JD Laptop adapter 65W
Koop nu een Acer Aspire 5 adapter voor uw A515-52-55JD laptop. Met 1 jaar garantie. Acer Aspire 5 A515-52-55JD adapter direct leverbaar. De beste vervanging voor uw Acer Aspire 5 A515-52-55JD oplader. Vermogen: 65W, Plugmaat: 5,5 mm * 1,7 mm, Spanning: 19V, Max. stroomsterkte: 3,42A.
Digitaal samenwerken
35% korting op je 2de zonnebril